Політика конфіденційності

Загальні положення

Політика конфіденційності Bunny Writing – досить проста та прозора. Ми піклуємось про наших клієнтів, а їх безпека для нас в пріоритеті. Ми не приховуємо деталей щодо збору інформації та її обробки. Політика конфіденційності має на меті пояснити які дані збираються та обробляються внаслідок використання цього веб-сайту, а також як вони зберігаються.

Визначення

Веб-сайт - це сайт сервісу Bunny Writing, на який можна перейти за наступним посиланням: bunny-writing.com Послуги – послуги з допомоги у написанні студентських та наукових праць. Клієнт (користувач) - особа, якій виповнилося 18 років і яка легально користується платформою. Особисті дані — це будь-яка інформація, яка дозволяє нам ідентифікувати тебе.

Які персональні дані збираються?

Під час оформлення замовлення ми збираємо наступні дані: 1. Ім'я 2. Адреса електронної пошти 3. Номер телефону 4. Курс навчання у ВНЗ 5. Місце навчання (ВНЗ) 6. Деталі про замовлення: тема роботи, % унікальності, дедлайн, методичні вказівки та будь-яка інша інформація, яка потребується для належного виконання роботи.

Чому та як довго використовуються персональні дані?

Ми збираємо персональні дані для того, щоб якісно виконати замовлення та за потреби надавати інформацію клієнту стосовно статусу замовлення. Крім цього, ми використовуємо персональні дані для того, щоб отримати зворотній зв’язок від клієнта та покращити якість обслуговування. Іноді персональні дані можуть бути використанні для інформування клієнтів про наші акції та спец. пропозиції. За проханням особисті дані клієнта можуть бути видалені. Для цього слід звернутись до представників компанії в Telegram або Instagram Ми зобов’язуємось видалити особисті дані клієнта за його запитом. Ця Політика конфіденційності може час від часу змінюватись. Про будь-які зміни буде повідомлено електронною поштою або через інформаційні повідомлення на нашому сайті

КОНТАКТИ

ГРАФІК РОБОТИ

Ми відкриті 24/7

ДІЗНАТИСЬ ВАРТІСТЬ

Оберіть послугу

Для швидкого звʼязку рекомендуємо залишати
номер телефону або @контакт в Telegram

Я даю згоду на обробку своїх персональних даних відповідно до політики
конфіденційності
та приймаю умови договору публічної оферти

Уже замовив(ла) роботу?
Залиш відгук про роботу кролика, для
нього це дуже важливо!

Залишити відгук